Images
عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی: شرکت در راهپیمایی22بهمن حمایت از رهبری و نظام است
  • 1394/11/20
  • 876 بازدید
  • 0 نظر

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی با بیان اینکه شرکت در راهپیمایی22 بهمن حمایت از رهبری و نظام است، گفت: راهپیمایی 22 بهمن امسال آماده باشی برای حضور مردم در پای صندوق های رای خواهد بود.

 
محسنی ثانی با اشاره به فرارسیدن یوم الله 22 بهمن گفت: یکی از نمادهای پشتیبانی مردم از انقلاب و نظام اسلامی، راهپیمایی 22 بهمن بوده است.

وی ادامه داد: در 37 راهپیمایی که تا کنون در کشور برگزار کرده‌ایم؛ مردم هر سال با جمعیت بیشتر و شعارهای کوبنده تری در این راهپیمایی شرکت کرده و حمایت خود را از رهبر انقلاب، نظام اسلامی و انقلاب اسلامی اعلام کرده اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این راهپیمایی می تواند یکی از شاخص های عمده در شناختن حمایت مردم از نظام اسلامی و جمهوری اسلامی ایران باشد و می‌توان فهمید که مردم با حضور در راهپیمایی یوم الله 22بهمن پشتیبانی خود را از نظام و رهبری اعلام خواهند کرد.

محسنی ثانی با اشاره به نزدیک بودن ایام انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به راهپیمایی 22بهمن هم گفت: باتوجه به اینکه 22 بهمن تا 7 اسفند فاصله زیادی ندارد، امیدواریم در روز انتخابات شاهد حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای باشیم.

به گفته وی، حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال به مصابه آماده باش آنها برای حضور در پای صندوق های رای در انتخابات 7 اسفند سال جاری خواهد بود.

 


محمدرضا محسنی ثانی نامزد انتخابات مجلس دهم از حوزه انتخابیه مشهد شد

ارسال نظر

نظرات بینندگان
انتشار یافته: 0
Images-loading